Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Het laatste oordeel[e-boek e-boek]

L.A. Dawn

Het laatste oordeel
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 8,96
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789402123838
Auteur(s) : L.A. Dawn
Taal : Nederlands
Onderwerp : Fantasy
Thema : Fantasy
Reeks : De bron van III
Uitgever : Kabook Publishing
Verschenen : September 2014
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 193
Beschrijving

Op een dag vind Elena een geheimzinnig boek en gebruikt een spreuk waardoor `de drie in een andere tijdslijn terecht komen. Vanaf dat moment gebeuren er rare dingen, worden ze geconfronteerd met vreemde wezens en parallelle werelden.

In dit derde deel verliezen de drie magische boekbeschermers, hun kracht door een list van Theresa McFindlay. Theresa doet Elena een voorstel waar ze moeilijk nee op kan zeggen. Als blijkt dat de levensgevaarlijke tovenaar Zafor door Theresa is teruggehaald lijkt alle hoop verloren. Dan krijgen ze hulp uit onverwachte hoek. Maar is het genoeg om te winnen van Zafor en de inmiddels onoverwinnelijke Theresa en haar leger?

Recensie:
Avontuurlijk fantasieverhaal rond het thema 'macht', in veelal eigentijds taalgebruik, afgewisseld met dialogen. Met de nodige spannings-, griezel- en verliefdheidsmomenten. De sprongen in de verhaallijn zijn groot. Zo ook de diversiteit aan reële personages en vreemdsoortige creaturen in verschillende parallelle (fantasie)werelden, waarin de drie herkenbare, hedendaagse hoofdpersonen terechtkomen. Vanaf ca. 13 jaar.

Velden met een * zijn verplicht