Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Hooptimisme

100 sleutels voor een hoopvol leven

Leo Bormans

Prijs: € 15,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789401478298
Auteur(s) : Leo Bormans
Taal : Nederlands
Onderwerp : Psychologie
Thema : Zelfhulp, persoonlijke ontwikkeling en praktisch advies
Uitgever : Lannoo
Verschenen : Juni 2021
Druk : 1
Uitvoering : Hardcover
Conditie : Nieuw
Pagina's : 112
Afmetingen : 198 x 132 x 15 mm
Gewicht : 209 gram
Beschrijving

Nooit eerder spraken we zo vaak het woord 'hoop' uit. Maar wat betekent dat begrip precies? Leo Bormans onderzoekt het al jaren, onder andere voor The World Book of Hope. Daarin bracht hij de belangrijkste inzichten samen van honderd professoren uit vijftig landen, die het mechanisme van hoop bestuderen. In Hooptimisme vertaalt hij die kennis en wetenschap nu in honderd concrete adviezen om een hoopvol leven te leiden. Hoop is de motor, optimisme de richting.

Hoopvolle mensen leven langer, zijn gelukkiger en succesvoller op zowat alle gebieden van het leven. Het goede nieuws is dat we kunnen leren om hoopvoller in het leven te staan, ook en vooral als de toekomst wankel en onzeker lijkt. Hoop is een positief virus en het is bijzonder besmettelijk. Het verlicht de pijn, versterkt het organisme en bevordert het herstel.

Dit boek gaat over vallen, overeind krabbelen en de blik verruimen, helder en krachtig verwoord voor iedereen die het soms moeilijk heeft in het leven, meer zingeving zoekt of anderen wil helpen een nieuw evenwicht te vinden.

Velden met een * zijn verplicht