Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Antisemitisme

geschiedenis en actualiteit

Anne Frank Stichting

Prijs: € 27,95
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789089538871
Auteur(s) : Anne Frank Stichting
Taal : Nederlands
Onderwerp : Geschiedenis
Thema : Geschiedenis
Uitgever : Boom
Verschenen : Juli 2016
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 160
Afmetingen : 230 x 150 x 10 mm
Gewicht : 248 gram
Beschrijving

Antisemitisme kan eenvoudig omschreven worden als 'haat tegen Joden'. Toch is het een complex fenomeen, met een eigen geschiedenis en helaas ook nogal wat actualiteit.

Antisemitisme is meer dan geweld tegen Joden en Joodse instellingen. Het zit vooral verstopt in de hoofden van mensen, in stereotypen, vooroordelen en waandenkbeelden. In dit boek wordt antisemitisme ontrafeld aan de hand van vragen en antwoorden. Waar komen die stokoude stereotypen over Joden vandaan en waar ligt de grens tussen een onschuldige opmerking en een kwaadaardig vooroordeel? Eenvoudige vragen komen aan bod, maar ook de moeilijke en pijnlijke vragen zijn niet uit de weg gegaan.

Antisemitisme is een geheel herschreven heruitgave van het boek Vijftig vragen over antisemitisme (2005) over een onderwerp dat onverminderd actueel blijft.

Velden met een * zijn verplicht