Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Gigantisme

Weg met het kapitalisme, leve het humane kapitalisme

Geert Noels

Prijs: € 26,99
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789077445389
Auteur(s) : Geert Noels
Taal : Nederlands
Onderwerp : Algemene economie
Thema : Internationale economie
Uitgever : Lannoo
Verschenen : Juni 2022
Druk : 1
Uitvoering : Hardcover
Conditie : Nieuw
Pagina's : 256
Afmetingen : 216 x 149 x 25 mm
Gewicht : 446 gram
Beschrijving

Een post-corona-editie van de bestseller Gigantisme – al meer dan 20.000 exemplaren verkocht

Onze wereld lijdt aan gigantisme. Bedrijven en organisaties worden steeds groter en machtiger. Dat fenomeen doodt gezonde concurrentie, staat duurzame groei in de weg en brengt de mens in verdrukking, met welvaartsziektes als burn-outs of obesitas tot gevolg. Opvallend genoeg lijkt het fenomeen alleen maar te zijn toegenomen tijdens de coronacrisis. Terwijl de economie wereldwijd te maken kreeg met de effecten van covid-19 haalde Amazon bijvoorbeeld miljarden op tegen historische bodemrentes.

Geert Noels maakt een nieuwe, gedurfde analyse van de wereldeconomie op dit moment. Daarnaast stelt hij tien oplossingen voor die de economische spelregels bijstellen, de giganten temmen en de mens en het milieu weer een plaats geven in de wereldeconomie. De toekomst zal kleiner, trager en menselijker zijn.

'Dit nieuwe boek van Geert Noels leidt ons kundig door de wereld die we hebben gebouwd, en zet het pad uit naar een duurzame en betere toekomst.' Dr. Parag Khanna, auteur van Azië is de toekomst

'In zijn boek pleit Noels terecht voor minder schaalvergroting, voor kleinere bedrijven die de economie niet klem kunnen zetten.' Mathijs Bouman, Financieel Dagblad

Velden met een * zijn verplicht