Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Prooi

Jacques van de Baan

Prijs: € 19,90
Voorraad#stock_type# onbekend
(1 beoordeling)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789033124679
Auteur(s) : Jacques van de Baan
Onderwerp : Thriller
Verschenen : Februari 2012
Uitvoering : Ingenaaid
Conditie : Nieuw
Pagina's : 304
Beschrijving

Als mensen de controle over hun creaties verliezen zijn de gevolgen niet te overzien.

Andrew Smith heeft als commando vele missies uitgevoerd in brandhaarden over de hele wereld. Onder geheimzinnige omstandigheden is hij uit actieve militaire dienst ontslagen en als politieman gestationeerd in het Canadese dorpje Waterton.

Rond middernacht wordt Waterton geconfronteerd met een uitzonderlijk natuurverschijnsel. Bovendien worden de bewoners opgeschrikt door een angstschreeuw die het ergste doet vermoeden. 'Iets' is Waterton binnengedrongen.

Al snel blijkt dat een toenemend aantal slachtoffers te betreuren is. Mensen verdwijnen onder onverklaarbare omstandigheden en laten sporen achter die duiden op extreem geweld. In de chaos die ontstaat, neemt Andrew de leiding van het dorpje op zich.

Susan Vanderbilt verricht baanbrekend wetenschappelijk werk bij een bacteriologisch onderzoek. Zij is onder de indruk van haar plaatsgenoot Andrew Smith en biedt hem haar hilp aan bij het oplossen van de mysterieuze gebeurtenissen. Hun samenwerking leidt to meer dan het vaststellen van de schokkende feiten.

Jacques van de Baan is als militair uitgezonden geweest naar Bosniƫ. Hij is gaan schrijven om te voorzien in de behoefte aan Nederlandstalige christelijke fictie. 'Prooi' is zijn debuut.

Velden met een * zijn verplicht
Klantbeoordeling
Spanning met een boodschap
Recensie door: Jaap Douma

Jacques van de Baan heeft met dit debuut echt hoog gescoord! Als je eenmaal begint met 'Prooi' is het moeilijk om nog te stoppen. Direct grijpt de spanning je bij de keel. Het begin lijkt zo alledaags, maar al snel voel je een enorm geladen sfeer. Alsof je het zelf meemaakt.
Is dit boek alleen 'maar' spannend? Nee. Al lezend krijg je ook een duidelijke boodschap mee, die knap verweven is in het verhaal. Niet zo'n opgelegd sausje dus.
En dan te bedenken dat dit het eerste boek is van Van de Baan. Het kan bijna niet anders, of zo'n natuurtalent is al weer bezig met het volgende boek. Hopelijk laat dat niet te lang op zich wachten!