Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Coco op het strand

Loes Riphagen

Prijs: € 11,99
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789025782528
Artiest(en) : Loes Riphagen
Taal : Nederlands
Onderwerp : Peuterboeken
Thema : Babyboeken
Reeks : Coco
Uitgever : Gottmer
Verwacht : Juli 2026
Druk : 1
Uitvoering : Kartonboek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 10
Beschrijving

'Coco op het strand' is een stevig kartonboekje met flappen voor de allerkleinste fans van Coco, het eigenwijze vogeltje uit het bekroonde prentenboek 'Coco kan het!' van Loes Riphagen.

In 'Coco op het strand' gaat Coco op avontuur aan zee. Ze hoort iemand roepen. Wie is dat?
Lezers gaan samen met Coco op zoek naar al haar strandvrienden. Ze voelt het zand, hoort het ruisen van de golven en speurt naar een zeehond, krab, kwal en meeuw. Maar... waar is Coco eigenlijk zelf gebleven? Kiekeboe! Op het strand valt er altijd iets nieuws te ontdekken en te beleven.

Dit vrolijke kartonboekje voor dreumesen en peuters vanaf 1 jaar heeft stevige pagina's en heldere illustraties die jonge kinderen uitnodigen om mee te kijken en mee te praten. De korte zinnen sluiten perfect aan bij de belevingswereld van peuters en ondersteunen de taalontwikkeling en het herkennen van alledaagse situaties.

'Coco op het strand' is een zomers voorleesboekje voor thuis, op de opvang of als kraamcadeau. Ook leuk als cadeautje voor een verjaardag, vakantie of als eerste kennismaking met boekjes over de zee. Ook verkrijgbaar in deze serie peuterboekjes van Coco: 'Coco in de wei', 'Coco in het bos' en 'Coco in het park'.

Velden met een * zijn verplicht