Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Het maffiaspoor

Als de rust in Leek bedrog blijkt

Jacques H. Brinker

Prijs: € 23,50
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789086665884
Auteur(s) : Jacques H. Brinker
Taal : Nederlands
Onderwerp : Spannende boeken
Thema : Thriller / spannende fictie
Uitgever : Mosae Libro
Jaar van uitgave : 2025
Verschenen : September 2025
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 240
Afmetingen : 215 x 135 x 22 mm
Gewicht : 325 gram
Beschrijving

'Waar stilte heerst, groeit gevaar - spanning die onder je huid kruipt.'

Het maffiaspoor

Een rustiek dorp. Bij drie van de inbraken zijn ook moorden gepleegd. En een spoor dat leidt naar Italië.

Leek, normaal zo vredig, wordt opgeschrikt door geweld dat niet bij het Groningse platteland lijkt te passen. De politie tast in het duister. Tot een bijzondere vrouw uit Italië opduikt: Armanda Carlotti. Privé-rechercheur. Maffia-expert. Onafhankelijk. Onverschrokken.

Wat zoeken de daders? Een boek? Een schat? Of iets veel gevaarlijkers?

Als de heer Boer ineens verdwijnt, raakt de zaak nog dieper verstrikt. Is hij ontvoerd? Of speelt hij zelf een rol? Zijn angst is echt. Maar zijn verhaal? Dat zwijgt.

Armanda reist af naar Italië en ontdekt wat niemand had durven denken: de maffia heeft haar oog op Leek laten vallen. En op haar. Wat volgt is een kat-en-muisspel dat haar tot aan de rand van de dood brengt.

Maar Armanda buigt niet. Nooit.

Velden met een * zijn verplicht