Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Sporen liegen niet[e-boek e-boek]

John Pel; Bert Muns

Sporen liegen niet
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 12,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789026355011
Auteur(s) : John Pel; Bert Muns
Taal : Nederlands
Onderwerp : Spannende boeken
Thema : True crime
Uitgever : Ambo|Anthos
Verschenen : Maart 2022
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 260
Beschrijving

Sporen liegen niet van John Pel biedt een unieke inkijk in het werk van een forensisch rechercheur in de strijd tegen de zware criminaliteit. De lijst met zaken waarbij oud-forensisch rechercheur John Pel in zijn carrière betrokken was, is niet alleen indrukwekkend maar ook angstaanjagend.

Niet minder dan vijftienhonderd overledenen gingen door zijn handen. De lijst met zaken waarbij oud-forensisch rechercheur John Pel betrokken was is niet alleen indrukwekkend maar ook angstaanjagend. Pel begon zijn loopbaan bij de Amsterdamse politie als portier, om vijfendertig jaar later afscheid te nemen als leidinggevende bij het Landelijk Team Forensische Opsporing. Als technisch rechercheur werkte hij mee aan tientallen liquidatieonderzoeken - waaronder het Passage-onderzoek - en was hij betrokken bij schokkende gebeurtenissen als de Bijlmerramp, de moord op Theo van Gogh, de aanslag op het Koninklijk Huis in Apeldoorn, de schietpartij in winkelcentrum De Ridderhof in Alphen aan den Rijn en mh17, gebeurtenissen die in ons collectieve geheugen gegrift staan.

Sporen liegen niet biedt niet alleen een unieke inkijk in het werk van de politie in de strijd tegen de zware criminaliteit, maar laat ook zien welke invloed zulke zaken hebben op de mentale weerbaarheid van iedereen die erbij betrokken is.

'Dit onthullende boek verhaalt over zijn bloedstollende ervaringen. Een must-read.' Bernard Welten, voormalig korpschef Amsterdam-Amstelland

'Dansen met de dood, dat is wat John Pel doet in dit adembenemende boek.' leen schaap, politiecommissaris

'Sporen liegen niet van John Pel biedt een unieke kijk inkijk in het werk van een forensisch rechercheur in de strijd tegen de zware criminaliteit. De lijst met zaken waarbij oud-forensisch rechercheur John Pel in zijn carrière betrokken was, is niet alleen indrukwekkend maar ook angstaanjagend.' - Hoorns Nieuwsblad

'Het boek heeft een zware inhoud maar is toch lichtvoetig geschreven.' - De leesclub van alles

Velden met een * zijn verplicht