Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Meesters uit de schaduw

Magazine bij Meesterwerken

Marianne Hansen-Hallewaard

Prijs: € 4,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Productspecificaties
EAN : 9789493465534
Auteur(s) : Marianne Hansen-Hallewaard
Taal : Nederlands
Onderwerp : Kunstgeschiedenis
Thema : Autobiografie: kunst en amusement
Uitgever : Blinuet
Verschenen : Juli 2026
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 20
Afmetingen : 297 x 210 x 4 mm
Gewicht : 108 gram
Beschrijving







Dit rijk geïllustreerde tijdschrift ontstond vanuit jarenlang onderzoek naar de achttiende-eeuwse schildersfamilie Bescheij. Aan de hand van interviews, archiefonderzoek en kunsthistorische artikelen wordt een veelzijdig beeld geschetst van deze bijna vergeten kunstenaarsdynastie.

 

Het magazine bevat drie interviews, waaronder een gesprek met Tom van der Molen, kunsthistoricus en conservator bij het Amsterdam Museum, en bijdragen van schrijfster Marianne Hansen-Hallewaard, die in een van de drie artikelen onder andere nieuw licht werpt op het leven van Carel Bescheij (1706–1735).

 

Het tijdschrift vormt een waardevolle aanvulling op Meesterwerken van Marianne Hansen-Hallewaard, de historische roman over de familie Bescheij.

 

Marianne Hansen-Hallewaard (1948) werkte gedurende haar loopbaan als immunologisch analiste bij zowel het WG als het AMC. Op de afdeling immunologie hield zij zich bezig met research en diagnostisch werk. Als onderzoeker die data aan promovendi aanleverde, was zij gewend alles zorgvuldig te controleren. Die nauwkeurige werkwijze kwam haar later goed van pas bij haar jarenlange archiefonderzoek.


(Geen beoordelingen)
Delen:
Velden met een * zijn verplicht