Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Verlost

Lisa Basenko

Prijs: € 19,95
Voorraad#stock_type# onbekend
Productspecificaties
EAN : 9789083619637
Voorbeeld : PDF Inkijkexemplaar
Auteur(s) : Lisa Basenko
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire thriller
Thema : Psychologische thriller
Uitgever : Artio uitgeverij
Verschenen : Augustus 2026
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 222
Afmetingen : 192 x 127 x 18 mm
Gewicht : 206 gram
Beschrijving

De jonge verloskundige Femke lijkt op het eerste gezicht een normale alleenstaande moeder en werkt hard om haar hoofd boven water te houden.
Juist dat doel, naar een beter leven, zorgt ervoor dat ze verstrikt raakt in een web van geheimen en leugens. Het lijkt goed te gaan tot ze Ruud tegenkomt. De echo van haar verleden dreunt hard door in het heden. Femke doet er alles aan om haar geheim te bewaren, maar wat haar overkomt, is het gevolg van haar eigen daden. Nu heeft ze alles wat haar lief is in gevaar gebracht. 

Femke is fictie, de trauma's zijn echt. De daad een fantasie, geschreven in een wereld waar de echo het verleden hard achterhaalt. Geschreven onder een pseudoniem, waarin het trauma van veel vrouwen samenkomt.
Een verhaal met fantasieën die ook zo jouw waarheid zouden kunnen zijn. Het is fictie, artistieke expressie, niet geschreven om onderuit te halen, maar om te transformeren. In dit verhaal zijn trauma's zo verweven dat herinneringen echt zijn, maar zeker niet de waarheid. 

Uiteindelijk is het een verhaal ontstaan uit liefde, voor jou, je kinderen en  herkenbaar gemaakt door vrouwen die niet onderuit gehaald worden door het verleden. Alles is samengebracht in dit boek, fictie met een scherp en spannend randje. 

Willen we niet allemaal ooit verlost worden door Femke? Een zoektocht naar een wedergeboorte in een wereld waar trauma niet meer bestaat. 

(Geen beoordelingen)
Delen:
Velden met een * zijn verplicht