Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Het cozy puzzelboek voor knusse herfstdagen

Bente van de Wouw

Prijs: € 14,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Productspecificaties
EAN : 9789000405831
Auteur(s) : Bente van de Wouw
Taal : Nederlands
Onderwerp : Puzzelboeken
Thema : Trivia en quizvragenboeken
Reeks : Het cozy puzzelboek
Uitgever : Spectrum
Verwacht : September 2026
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 144
Beschrijving

Herfstboek met 77 cozy puzzels

In dit puzzelboek vind je klassieke puzzels zoals sudoku's, woordzoekers, zoek de verschillen, anagrammen, kruiswoordpuzzels en meer, maar dan ein-de-lijk met moderne woorden en in cozy sfeer vol herfstige quotes en knusse illustraties.

De puzzels zijn bedoeld om ontspanning en comfort te bieden in een wereld die maar doordraait en af en toe getikt is. Het wordt tijd dat we vertragen en rust in ons hoofd krijgen. Puzzel voor puzzel. Met een gevarieerde mix aan laagdrempelige puzzels, van eenvoudig te kraken tot net wat uitdagender.

Hiermee kun je wel gezien worden tijdens een herfstige boswandeling! En daarna kun je direct verder met Het cozy puzzelboek voor warme winterdagen (verschijnt nov 2026) en Het cozy puzzelboek voor ontspannen zomerdagen.

Bente van de Wouw (1994) werkt als schrijver en journalist en is de online editor van Flow Magazine. Ze studeerde cum laude af aan de Hogeschool van Amsterdam en schreef onder meer voor Grazia, CosmoGirl!, Flow Magazine, Metro en Hebban.nl.

(Geen beoordelingen)
Delen:
Velden met een * zijn verplicht